BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wanneer komt de APK voor brommobielen?

Bijdrage door gebruiker
26-03-2008
10 reacties

Ik rij al drie en half jaar met een brommobiel, die in tweedehands gekocht heb. Bij aanschaf was de brommobiel een jaar oud. Wat ik allemaal aan raparaties heb gehad; een nieuwe draagarm, twee nieuwe achterbandjes, een nieuwe accu, een los geschoten slot en brandstoftoevoer, een nieuwe radiatorslang, drie nieuwe motorsteunen,centrale vergrendeling die kortsluiting maakt,weer een nieuwe accu... Zouden deze mankementen door een APK bij aanschafontdekt zijn? Het zou mij dan een hoop kosten uitgespaard hebben.

Je weet niet of de tweedehands brommobiel die je koopt wel veilig is om aan het verkeer deel te nemen, de kans op een opgelapte schadebrommobiel is wel groot. Dat vermoed ik omdat de premie van de all-risks verzekering erghoog is.( > €800,- per jaar)

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.