BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Super service Keram BMW Motorrad Maastricht-Airport

Bijdrage door gebruiker
30-07-2016
4 reacties
Ik wil even antwoorden op een vraag die schijnbaar gesloten is.
Mijn ervaringen met Keram Motorrad Maastricht zijn heel anders als van vorige vraag steller.
Super service, 1200GS bij hen gekocht en ik kan niet anders zeggen als super, tja dat je niet kunt verwachten als je zelf iets molt aan je motor dat men dan meteen voor je klaar staat kan ik begrijpen en dat ik zelf even moet meedenken als ik hem aanbied voor een servicebeurt vind ik ook niet meer als normaal, je kunt bij topdrukte nu eenmaal niet verwachten dat wanneer je op donderdag komt als je vrijdag op vakantie wilt gaan dat men alles uit de handen laat vallen om jou ter wille te zijn, even zelf nadenken kost niets, verder maakt de toon de muziek zullen we maar zeggen.
Ook met motoren die ik niet bij hen heb gekocht is de service onverminderd van hoog niveau en super.
Geweldige monteurs, en balie en verkoop denken op alle manieren met je mee om tot een voor ieder wenselijke oplossing te komen.
Dit is één van de beste motorzaken die ik in mijn 38 jaar motorrijden ben tegengekomen en ik wilde dit even rechtzetten.
Mvgr. D.J. Klijn
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.