BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

strippenkaart spekt het Openbaar Vervoer

Bijdrage door gebruiker
25-06-2011
5 reacties
Is het juist dat voor ongebruikte strippen op strippenkaarten en nog helemaal niet gebruikte strippenkaarten geen restitutie gegeven wordt nadat de OV chipkaart is ingegaan?
Ik kocht mijn kaarten onder de conditie dat die nog tenminste 12 maanden na de laatste tariefwijziging geldig zouden blijven en die 12 maanden zijn nog lang niet voorbij.
Ik heb betaald voor een strippenkaart en ik verwacht dus dat ik de resterende strippen en nog lege strippenkaarten vergoed kan krijgen. Het zou toch te gek zijn als van honderdduizenden mensen geld wordt ingepikt waarvoor geen diensten zijn of worden geleverd.
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)