BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Qube Parking / P7 parking schiphol

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
01-06-2015
  •  
4 reacties
  •  
wij hebben een vervelende ervaring gehad met P7.
Kregen geen email met locatie waar te parkeren dus gebeld. Na 5 keer bellen kreeg eindelijk na keuze menu iemand aan lijn en werd verteld dat ik nog adres door zou kregen.
De dag van afreizen nog geen email dus maar aangereden naar adres zoals op site staat van P7, echter bleek dit parkeerplaats te zijn van concurent die me ook nog succes wenste.
Foto's op de site van P7 zijn inderdaad die van concurent.

Contact op proberen te nemen met P7 via telefoonnummer op site echter kom je niet verder na keuze menu waarna je een vreemde pieptoon hoort (19 maal gebeld)
Uiteindelijke maar geparkeerd op P3 langparkeren dus 2 keer betaald een keer aan P7 en een keer aan P3.

Ga zeker overal klachten indienen. zijn er meer met een soortgelijke ervaring
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.