BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Probleem met Vogue-E bakfiets met garantie krijg geen reactie van Vogue na mail

Bijdrage door gebruiker
08-01-2024
58 keer bekeken
8 reacties
Heb vorig jaar mei een elektrische bakfiets bij Bol.com gekocht deze is geleverd door fietsenwinkel Spaarbike uit Den Haag.
Nu is de ze voor de tweede keer stuk en Spaarbike geeft als reactie op mijn telefoontje dat zij nooit iets via Bol.com hebben verkocht. Heb Vogue fabriek een maul gestuurd maar heb na zes weken nog geen reactie van hen ontvangen. Ik heb garantie maar kan nergens terecht.
Mijn longen werken nog maar voor 30% en ben zodoende afhankelijk van mijn bakfiets, ook kan ik mijn werk niet doen omdat ik geen vervoer heb. Ik ben ten einde raad en vroeg me af of jullie me zouden kunnen helpen.
HELP
Peter Koesen

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.