BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

pfff weer een storing in mijn vw polo

Bijdrage door gebruiker
•
•
07-01-2009
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
10 reacties
•

Beste Lezer,

Na op google info gezocht te hebben over het uitlaatgaswaarschuwingslampje voor mijn vw polo kwam ik op dit forum uit.

Ook ik heb helaas al meerdere storingen gehad met mijn auto..en ook al het een en ander in de garantie periode laten verhelpen.

Maar helaas komt de storing nu weer steeds terug, en ook ik krijg steeds als resultaat..kapotte lambda, of katalysator vervangen:-(

Ik was benieuwd of een van jullie mij wat meer info kan geven omtrent de storingen, ed..Ik heb trowuens ook al een mailtje gestuurd naar onderstaand adres, dus misschien kunnen we wat bereiken;-)

Ik hoop wat reacties te krijgen op mijn bericht, en ik zal jullie ook op de hoogte houden haha..

Groetjes Nieles

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)