BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

OV-chipkaart

Bijdrage door gebruiker
03-01-2011
Reageer
agfgelopen zondag heb ik dan meer dan 5 uur geprobeerd een abonnement voor mijn dochter van 13 te kopen om met de bus naar school te kunnen meerdere keren met de ov kaart klantenservice gebeld en uiteindelijk doorverwzen naar connexxion ,maar die rijden niet vanuit ons dorp ,maar blijkbaar Qbuzz en na heel veel gedoe nog niets wijzer heb ik tenslotte maar 10 euro op haar nwe kaart gezet zodat ze toch naar school kon met de bus
helaas ze wordt geweigerd omdat er geen saldo op staat en het is wel van mijn rekening afgeschreven maar staat als bestelling op onbekend en pas over 30 dagen krijg ik die 10 euro terug als het gegrond is maar inmiddels met het vele bellen met die onbe..... en de kosten van de kaart en die 10 euro ben ik al meer dan 25 euro kwijt en nog steeds geen reistegoed of een abonnement want ook dat schijnt in onze regio niet te kunnen .
ach ja was ik bijna vergeten !!! wij wonen in [FRIESLAND] dat is waar ook ... achtergebleven gebied en achterlijke mensen >>

wie o wie heeft hier ook ervaring mee???
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)