Beste redactie,
Op zaterdag 28/11/2015 hebben we onze auto geparkeerd áán de Amstel tegenóver Carré.
We gingen ook naar een concert van Walter Trout in Carré.
We parkeerden onze auto keurig inhet vak,liepen een aantal meters verderop naar de eerste parkeerautomaat
die we tegenkwamen.
Dat zal hooguit een 100 meter zijn geweest denk ik.
Op de parkeerautomaat moet je je kenteken invullen,en vervolgens met een pin transactie betalen.
Keurig gedaan,€16,- betaald,bonnetje ter controle meegenomen.
Op de woensdag erna kregen we gelijk al een Naheffingsaanslag Parkeerbelasting omdat we niet betaald zouden hebben.
Alles nagekeken,ook zelfs het bank afschrift,álles klopte.
Hiervoor dus in beroep gegaan bij de gemeente Amsterdam,en net bericht gekregen dat het beroep afgewezen was.
We schijnen dus gestaan te hebben in een €5,- per uur vak,en de automaat was voor het €4,- euro per uur vak.
Binnen een kleine 100 meter staan dus verschillende automaten,met verschillende tarieven.
Als motivatie kreeg ik te lezen,dat ik me vooraf had moeten informeren op Cition.nl over de verschillende parkeertarieven,alsof je in Amsterdam kunt voorspellen waar je kunt parkeren.
We hebben keurig betaald dus,en in plaats van dat ik 5 x €1,- euro mag bijbetalen bijvoorbeeld,moet ik nu het volledige boetebedrag betalen van € 59,90.
Voor particulieren komt een beroep op €42,- en voor bedrijven op €310,-,vooraf te betalen,en zonder garantie dat je hier succses mee behaalt.
Ik kan hetwel betalen,geen probleem,de auto staat op naam van de zaak,maar dit is toch een verkapte beroving van toeristen,waar een stad als Amsterdam het van moet hebben?
Kunnen jullie hier niet eens aandacht voor vragen,het is zo langzamerhand een structureel probleem daar.