BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Motor stuk van mijn e-bike

Bijdrage door gebruiker
16-08-2013
110 keer bekeken
31 reacties
Ik heb een Gazelle Orange Innergy e-bike (kosten 2100 euro), 2,5 jaar oud en 2650 km mee gefietst. Nu is de motor stuk en deze moet vervangen worden, kosten 300 euro excl montage.
We hebben de leverancier gebeld en zij vinden dit ook erg snel, maar we moesten contact opnemen met de dealer.
De dealer heeft weer met de leverancier gesproken, maar uiteindelijk vergoeden ze niets omdat de garantietermijn van 2 jaar is verstreken. Maar mijn insteek is dat een moter niet gemaakt wordt voor 2500 km, als dit een incident is zouden ze dit wel moeten vergoeden, als dit structueel is voor deze fietsen, dan zijn het waardeloze fietsen voor veel geld.
Heeft iemand dezelfde ervaring met Gazelle?
Wat kan ik nog meer doen?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.