BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Levensduur oliepomp auto

Bijdrage door gebruiker
27-07-2017
8 reacties
Heb, nu bijna 3 jaar geleden, een Renault Megane nieuw gekocht. Omdat tijdens onze vakantie op de display de vermelding "direct STOPPEN. Kans op motorschade". Hebben wij ter plaatse telefonisch kontakt opgenomen met de garage in onze woonplaats. Deze gaf aan dat er gewoon doorgereden kon worden. Even verderop herhaalde zich de mededeling en heeft tenslotte de Duitse ADAC met een bergingsauto onze auto naar hun garage gereden. de diagnose gaf geen bijzondere meldingen aan. Wij konden doorrijden. Bij thuiskomst heeft de garage vastgesteld dat er iets mis was met de oliedruk en heeft de boordcomputer daarom die melding gegeven. De oliepomp wordt nu vervangen en de kosten hiervan zijn voor ons omdat een en ander niet onder de garantie zou vallen. Kortom, bergingskosten (350 euro) en garagekosten (700 euro).
Had niet verwacht dat er binnen 3 jaar een dergelijke reparatie nodig zou zijn en dat ik voor de kosten opdraai. Komt dit vaker voor (bij Renault) ? en is het zo dat de leverancier/fabrikant geen verantwoordelijkheid neemt voor zijn product? Wat mij betreft geen goede reclame voor Renault.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.