BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Kosten garage tbv expertiserapport verhalen?

Bijdrage door gebruiker
09-12-2008
7 reacties

Na schade veroorzaakt door de andere partij moest ik van mijn autoverzekering een expertise laten uitvoeren. Dit is gedaan, maar de kosten van de garage voor deze expertise(100 euro) moest ik zelf betalen. Deze kosten worden in mindering gebracht als ik de auto bij die garage laat repareren. Nu wil ik de auto niet laten repareren, gezien de waarde van de auto etc. en de verzekeringsmaatschappij van de andere partij wil deze 100 euro niet vergoeden (wel de schade en de expertisekosten).

Nu las ik in een andere thread op dit forum dat iemand aangaf dat je op basis van artikel 96 boek 6 BW en het niet verplicht zijn tot herstellen, toch ook dit bedrag vergoed zou moeten kunnen krijgen. Hoe is dit nu geregeld?(Helaas is er bij die andere thread niet de uiteindelijke uitkomst geplaast, dus hier nog maar even de vraag. ) Heeft iemand ervaring met het verhalen van deze kosten en zo ja hoe?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.