BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

kortsluiting radio Hyundai I30cw

Bijdrage door gebruiker
13-11-2013
3 reacties
Onlangs kwam er een harde knal uit de speakers van onze Hyundai i30cw(2010),terwijl de radio zacht aanstond.
Meteen een brandlucht,radio kon ik niet uitschakelen,scherm bleef blauw ZONDER letters of wat dan ook.
Na 2 minuten kwan tekst in rare formaten flauw terug,niets van de tekst stond op de juiste plek.
Na 8 minuten thuis,contactsleutel eruit,toen weer op contact gezet,en radio speelt als vanouds.
Ik vertrouwde het niet en naar de dealer gegaan,deze heeft het onderzocht:radio defect/niet betrouwbaar/brandgevaar.
Ze hebben met de fabriek kunnen afspreken dat ik een kleine 200 euro moest betalen voor een nieuwe(deze kost officieel 1100 euro!!).
Mijn vraag:is dit terecht?Als een radiator/accu/uitlaat etc. stuk gaat,ok,dat kan (en mag) een keer stuk gaan.
Een radio met spontane kortsluiting MAG mijns inziens NIET gebeuren!
Ik had gehoopt/gedacht dat Hyundai dit volledig voor z'n rekening zou nemen,de dealer vertelde dat ze dit nog niet eerder mee hadden gemaakt.
Wie kan mij hier uitsluitsel over geven wat te doen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.