BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Dikke rekening door eigen nalatigheid

Bijdrage door gebruiker
14-11-2010
6 reacties
Met mijn Grand Vitara ging ik naar de Suzuki dealer met een rammeltje. Daar werd ik direct geholpen. Auto op de brug en na iets vastgelast te hebben moest het over zijn. Perfecte service, hoefde niks te betalen! De volgende dag rammelde hij echter weer, dus de week erop weer teruggegaan naar de garage. Toen was er niet direct tijd en moest ik een afspraak maken. Twee weken later kon ik pas terecht, maar "hij reed toch nog?", aldus de garagist. Twee weken doorgereden met mijn rammel en toen weer naar de garage. En wat wil het toeval? Geen rammel meer te bekennen! Op de brug gezet en een testritje gemaakt, niks! Maar de volgende dag toch weer een rammel.

Nu heb ik er weer 2 weken mee doorgereden en ineens werd het rammeltje een enorme rammel en 50 meter verder was het einde verhaal. Naar een andere garage gesleept en nu bleek er haast geen olie meer in te zitten. De distributieriem is eraf gelopen door te weinig smering van de kettingspanner (?) en heeft het blok beschadigd. Volgens hen is de goedkoopste optie om er een nieuw (2ehands) blok in te zetten. Kosten ongeveer € 3.000,-.

Nu weet ik achteraf dat ik een enorm rund geweest ben, omdat ik nu pas zie dat mijn auto 10.000 km over z'n beurt heen zit. Maar god, ik heb dat ding net een jaar. De distributieriem was toen al vervangen en de olie is in de zomer nog bijgevuld. Gewoon nooit aan een beurt gedacht, super, superdom.

Maar aan de andere kant baal ik stevig dat niemand me daarop geattendeerd heeft. Is een garage niet de aangewezen plek om me op zoiets te wijzen? Helemaal als ik al 3 keer met zo'n klacht kom? Als ze 1 keer de peilstok hadden gepakt of in het onderhoudsboekje hadden gekeken was het meteen duidelijk geweest en had ik hem gelijk laten staan.

Kan ik de garage hierop aanspreken of word ik hartelijk uitgelachen?
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)