BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Scheermesjes besteld niet ontvangen

Bijdrage door gebruiker
22-05-2016
2 reacties

Ik heb bij de websitebudgetshavers.nlvoor een jaar lang scheermesjes besteld (en betaald) op 25 April j.l. maar niets ontvangen (zou elke 30ste vd maand ontvangen). Dusben ik door hunAlgemene Voorwaardengegaan waarin staat;

Budgetshavers kan dit aanbod ofwel door het toesturen van een bindende verklaring van aanvaarding of door het toesturen van de bestelde goederen aannemen. Tot dat moment kan Budgetshavers te allen tijde zonder opgaaf van redenen weigeren het aanbod aan te nemen. Pas als het aanbod is aangenomen ontstaat aanspraak op levering van de goederen.

Het aanbod heb ik gedaan door het formulier volledig in te vullen (te betalen) en op te sturen. Kan ik niets mee dus.
De website is sinds afgelopen maand uit de lucht(domeinnaam geblokkeerd),Twitteris sinds 16 mei onaangeroerd (daarvoor elke dag bericht).

Gelukkig had ik hun contactgegevens nog (dacht ik);
Hun bedrijfswhatsapp is sinds 4 april onaangeroerd (specifiek voor whatsapp).
Op een mailtje naar hen kreeg ik meteen een foutmelding (ik gok te maken met de blokkering van de domeinnaam/server).

Ik heb een klacht ingediend bij Klacht.nl maar daar is geen enkele klacht behandeld (budgetshavers is daar niet aangesloten).

Daarna ben ik gaan kijken naar de geschillencommissie, maar daar is budgetshavers ook niet aangesloten.

Was het wel uberhaupt een bestaande bv vroeg ik me af?
Ik kon hen wel vinden bij de KvK, toen ben ik gaan kijken of budgetshavers misschienfaillietwas gegaan, maar dat bleek niet het geval.

Kortom een tamelijk hopeloos verhaal,
Iemand suggesties/ideeen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.