Hi,
Ik heb een werkbank gekocht bij een winkel. Voor de verkoop heb ik gevraagd of hert product in goede staat was en vrij van ongedierte. echter na bezorging en onderzoek lijkt dit niet waar te zijn. Heb toen een mail gestuurd met de klacht en verzoek de meubel retour te sturen, omdat het binnen de afkoelperiode van 14 dagen was. Reactie van de verkopende partij was precies dit:
Hallo, bedankt voor je bericht, alles wordt behandeld, net zoals deze tafel, daar hoef je niet bang voor te zijn,meubels kunnen niet retour dit staat ook in mijn voorwaarden net als houtworm, veel plezier van de tafel groetjes Johan
Heb daarnaaangegeven niet tevreden te zijn met dit antwoord en dat telefonisch contact zou opnemen. Helaas werd er niet opgenomen en ben ook in de weken daarna niet terug gebeld. Heb nu wederom een mail gestuurd, wacht nog op antwoord.
Graag wil ik weten wat mijn rechten zijn, want heb een meubelmaker er naar laten kijken en die geeft aan dat het oplossen van de probleem meer gaat kosten dan de 300€ die ik heb betaald voor de werkbank. Dus eingelijk wil ik de bank retour sturen, want ik ben bang dat de ongedierte ander meubels of zelf ons huis aan zullen gaan tasten.
Hoe ben ik bescermd in dit geval en wat zijn mijn rechten?
Groet,
Maegene