BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Geld terug actie SENSEO

Bijdrage door gebruiker
25-02-2017
9 reacties
Ik heb naar aanleiding vande folder bij de Prima vestiging in Nieuw-Lekkerland in de actieperiode 9 t/m 22 februari 2017 een Senseo Viva Café Champagne gekocht. Volgensde folder wordt hierop 10 euro retour gegeven door Douwe Egberts.Ik heb alle daartoe benodigde gegevens opgestuurd, maar ik krijg geen 10 euro retour omdat het apparaat niet bij Blokker of Marskramer gekocht is.
PRIMA Huishoud is een dochter van Marskramer, maar Douwe Egberts blijft hasstarrig op het standpunt dat er niet aan deze actie kan worden deelgenomen. Ik heb ook PRIIMA Huishoud benaderd, maar die geeft helemaal geen enkele reactie. Zo kan ik ook een promotie actie organiseren! Ik raad dan ook iedereen aan die aan een dergelijke actie van SENSEO en Douwe Egberts wil deelnemen, zich tweemaal te bedenken alvorens met jun in zee te gaan! Wat een onzinnige actie van zowel Senseo als Prima!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.