BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Geen activeringscode ontvangen Avast

Bijdrage door gebruiker
15-03-2022
4 reacties
Ik heb op 25 Februari via webchop van avast een antvirussofware gekocht, bedrag is van mijn rekening afgeschreven maar geen activeringscode ontvangen.
Ik heb week afgewacht.. nog niks ook niet bij spam.

Ik heb ze via TrustPilot (omdat ze bij Avast zelf niet in Nederlands kan) een review gedaan dat ik code nog steeds niet heb ontvagen en dat ik bedrag terug wil, dat kan binnen30 dagen na aankoop. Ze heb volgende dag gereageerd; via een link die ze hebben meegestuurd kon ik contakt met ze zoeken. De link werkt niet en als ik typ in de browser dan kom ik weer op engsstallige pagina uit.

Ik heb 6 dagen geleden weer een reactie geplaats op Trustpilot over dat ik diep teleurgesteld ben. tot nu toe niks geen antwoord gehad. 30 dagen tikken bijna weg.

Wat kan ik nu doen.

Tiny
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.