BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Intertoys bied wel aan maar levert niet

Bijdrage door gebruiker
24-09-2015
10 reacties
Intertoys stuurt mij een E-mail (15-9-2015) dat ze Beste Speelgoed Webshop zijn.
Bij een bestelling boven de €25,- krijg ik €7,50 korting (kortingscode “BESTESPEELGOED2015).
Dus ik bestel Disney Infinity 3.0 Star Wars Rise Against The Empire Play Set.
Ik betaal en krijg een Ordernr.
23 September krijg ik een E-mail van Intertoys dat mijn artikel "Manco" is.
Het artikel is niet meer leverbaar en wordt ook niet meer uitgeleverd!
Het artikel ligt gewoon in de winkels van Intertoys en is overal beschikbaar. Of willen ze de korting niet geven?
Het artikel wordt van de site gehaald.
Vandaag (24-9-2015) Intertoys gemaild of ik het artikel dan in de winkel kan afhalen (op de site kun je aanklikken of je je bestelling in de winkel wil ophalen(!))?
Dit kan niet want de winkelvoorraad staat los van de webshop. Het artikel is uitverkocht en is ook niet meer te bestellen/leverbaar.
's Avonds (24-9-2015) wordt het artikel weer op de site gezet en is te bestellen, op voorraad en wordt de volgende dag geleverd (NATUURLIJK ZONDER KORTING)!
Intertoys wil niet leveren en wil alleen mijn geld terug storten.
Schijnbaar willen ze de korting niet geven want het artikel is wel leverbaar zonder de “BESTESPEELGOED2015” kortingscode!
Is dit oplichting?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.