BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Concert tickets retourneren

Bijdrage door gebruiker
23-03-2016
51 keer bekeken
7 reacties
Afbeelding bij deze post - Concert tickets retourneren

In mijn enthousiasme had ik de verkeerde datum aangeklikt bij ticketmaster en zit ik met 2 concert tickets voor een concert van Radiohead op 20-5. Meteen daarna heb ik tickets besteld voor 21-5 met in mijn achterhoofd dat ik de tickets van 20-5 kwijt kon aan een vriendin die heel erg graag de 20e wilde gaan.

Nu kom ik er later achter dat de tickets op naam staan en niet overdraagbaar zijn.

Ik kan me niet beroepen op de Wet Koop op Afstand

De koop en verkoop van concertkaarten valt onder de uitzonderingsbepaling als opgenomen in artikel 7:46i lid 3BW die ziet op vrijetijdsproducten.
Ten aanzien van deze producten is bepaald dat ze niet geretourneerd kunnen worden.

Je kunt dit nalezen op de website van deConsumenten Autoriteit.

En ik kan de tickets ook niet retourneren:

"Het is in principe niet mogelijk om gekochte tickets te annuleren, maar er zijn enkele uitzonderingen:
- Een afgelast of verschoven event
- Tickets met eenannuleringsverzekering(en een geldige reden om van deze verzekering gebruik te maken)"

Na Ticketmaster te hebben gemail met mijn probleem is hun respons"De enige oplossing die wij kunnen bedenken is twee avonden gaan"

Nu ben ik zelf de vrijdag verhinderd om te gaan, maar ook al was ik in staat te gaan kan ik mij niet voorstellen dat er geen andere oplossing is. Ik heb een fout gemaakt en wil van mijn kaarten af, of ik ze nou geef aan een vriendin of annuleer maakt mij niets uit.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.