BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ziek door het gebouw?

Bijdrage door gebruiker
14-11-2013
14 reacties
Klimaatbeheersing of airco's op je werkplek. Sommige mensen worden er nogal ziek van. Zie ook kranten artikel: http://www.ziekenhuis.nl/forum/algemeen/ziek-door-sick-building-syndrome/item24357

Vandaag de dag is het nog steeds niets anders. Het klimaat is nogal verslechterd door toename aan werkplekken in dezelfde ruimte.

Wilt u de rapportage lezen van de arbeidsinspectie? 55 pagina's kunt u zien op:

http://www.filedump.net/dumped/langemarktstraat14leeuwarden1384435999.pdf

http://www.filedump.net/dumped/langemarkstraat14leeuwarden21384436298.pdf

Volgens een arbo-arts kan het ook zijn dat een paar mensen last van het klimaat hebben. Het is erg lastig om hier iets aan te doen. Dan moet soms iemand ander werk zoeken.

Zijn hier mensen op het forum die hier ook hinder van ondervinden? Eerder heeft Radar eens programma besteed aan de slechte ventilatie op basisscholen.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.