In november 2010 heeft mijn zoon voor de vierde keer een fistel operatie ondergaan.
Bij de laatste opname zeiden de chirurg en de opname broeder dat het veel effectiever zou zijn dat hij permanent lazer ontharing zou ondergaan, en dat we dat bij de ziektekostenverzekering zou moeten aanvragen in verband met de hoge kosten die zo'n operatie iedere keer mee brengt.
Bij de nacontrole heeft de chirurg speciaal een verwijsbrief geschreven voor de dermatoloog voor de aanvraag en die is dan ook op aanvraag van hem verstuurd naar Menzis.
Menzis wijst deze aanvraag steeds af met de onderbouwing dat het alleen vergoed zou worden als de beharing in het gezicht of hals is. Dit vind ik in het geval van mannen raar omdat mannen altijd beharing in het gezicht hebben.
Wat ze bij Menzis vergeten is dat een fistel bij de anus een speciaal geval is en de rompslomp die de operatie en de nabehandeling meebrengt. Niet alleen de operatie, maar ook verband, broekjes en thuiszorg bij het verschonen van de wond.
Mijn is zoon steeds een maand of twee thuis aan bed gekluisterd, hij kan dan dus drie weken niet uit bed, en twee maanden niet naar buiten en niet naar zijn werk.
Deze laserbehandeling is dus niet alleen voor mijn
zoon gunstig maar ook voor menzis een enorme kostenbesparende ingreep. Men is dan eenmalig een bedrag van ongeveer 1200 a 1300 euro kwijt. Bij een operatie kost dit menzis ruim 17000 euro voor de operatie, plus de kosten van de nabehandeling; verbandmaterialen thuiszorg.
In reclamefilmpjes en advertentie's laat Menzis steeds weten dat ze voor alles in is, en iedereen apart beoordeeld wordt maar in het geval van mijn zoon geven ze de onderbouwing dat het niet in hun
in op de standaard polisvoorwaarde staat dus niet wordt vergoed.
Ik voel me dus heel erg bedrogen door Menzis
en snap niet hoe ze het durven om nog reclame te maken. het is dus list en bedrog bij menzis