BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Borg retour Dynamic Fit Alkmaar

Bijdrage door gebruiker
28-09-2008
16 reacties

Hallo,

In maart 2008 heb ik mijn abonnement bij Dynamic Fit in Alkmaar opgezegd. Ik heb mijn technsleutel (inlogsleutel) ingeleverd, en ik zou mijn borg binnen 6 weken teruggestort krijgen op mijn rekening. De borg bedraagt 50 euro. Tot op heden heb ik mijn borg nog niet terug. Ik heb meerdere keren gebeld, er is veel beloofd, het zou direct overgemaakt worden etc etc. er zijn meerdere personen in mijn omgeving die ook al maanden op hun retourborg wachten. Ik heb contact opgenomen met mijn rechtsbijstandsverzekering, maar die kunnen niets doen, aangezien het gaat om een bedrag minder dan 100 euro.

Ik wil graag van andere mensen horen of zij deze ervaring ook hebben, en mensen erom waarschuwen dat ze in de gaten houden of ze hun borg terugkrijgen (niet dat het vergeten wordt). Misschien kunnen we onze krachten bundelen en er samen iets aan doen.

Misschien weet iemand welke stappen ik nog kan ondernemen, dit hoor ik graag!Groeten, Lisette

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.