Vertraging met ONUR AIR op 11 July 2016.
Wij hebben een vertraging met Onur Air op 11-07-2016.
Op 11-07-2016 ons vlucht Amsterdam-Antalya had meer dan 9 uur vertraging. Nu zijn we aan het proberen claim in te dienen bij vluchtmaatschappij OnurAir om een financiele vergoeding te krijgen. Het lukt ons allemaal niet - OnurAir negeert onze e-mails; medewerkers van OnurAir klantenservice weigeren informatie bij telefoon te geven.
EU-claim behandelt een claim richting Onur Air niet, omdat “Onur Air geen echt kantoor heeft in Nederland”.
De Geschillencommissie reizen behandelt de clain niet omdat “Onur Air niet aangesloten bij de BARIN”.
Mocht iemand dit lezen en op dezelfde vlucht gezeten hebben, reageer svp en misschien kunnen wij een gezamenlijk front formen om vertragingcompensatie van OnurAir te krijgen.
Onur Air zegt zelf op hun website de EU-verordering te handhaven, maar uitsluitend op vluchten van Amsterdam naar Turkije. Volgens het Ministerie van Leefomgeving en Transport/Luchtvaart OnurAir een vertragingcompensatie moet betalen.