BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Lidl, geen bon meer

Bijdrage door gebruiker
01-12-2004
2 reacties

In mei heb ik een koffer gekocht bij Lidl. Nu zijn we pas een weekend weg geweest. De koffer was nog niet halfvol maar het hengsel is kapot gegaan. Ik heb een brief geschreven naar Lidl. Maar omdat ik de bon niet meer heb, doen ze niets. Dat zijn hun regels. Dit artikel is een actieartikel dus ze kunnen precies nagaan wanneer ze die verkochten. Het is nog lang geen jaar geleden.

Staan ze in hun recht door te stellen dat als ik de bon niet meer heb zij geen garantie te hoeven geven? Je bewaart toch niet overal de bon van?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.