BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Garantiefonds reisgelden TGCR

Bijdrage door gebruiker
26-09-2015
51 keer bekeken
8 reacties
Er is weer een nieuw klein garantiefonds reisgelden voor reisorganisaties die zich niet mogen aansluiten bij het grote SGR. Dit nieuwe fonds probeerde eerst mee te liften op de bekendheid en betrouwbaarheid v/h SGR door zich SGCR te noemen. Deze naam is recentelijk (waarschijnlijk onder druk van SGR) gewijzigd in TGCR.

Mijn vraag:
Heeft iemand enig idee of dit een betrouwbaar garantiefonds is, anders gezegd: zijn ze solvabel?
Bij he grote SGR kun je gewoon online jaarverslagen opvragen en kun je zien hoeveel miljoenen er in de kas zitten. Bij TGCR niet, ze beloven echter wel het aanbetaalde geld terug te storten. Maar wat is die belofte waard? Waarvan betalen ze dat? Ook als een klein reisburo omvalt gaat het al snel om heel veel geld dat weg is. Het TGCR zelf reageert namelijk niet. Hoe komt een beginnend garantiefonds aan miljoenen, vraag ik me af?

Anders boek ik toch liever bij een reisburo dat aangesloten is bij het SGR.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.