BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wonigbouw vergoeding ivm vocht

Bijdrage door gebruiker
29-06-2017
5 reacties
elke keer op dezelfde plek in mijn woonkamer een vochtige muur, ze zijn al meerdere keren langs geweest om de oorzaak te ontdekken, helaas zonder resultaat,
de eerste keer heb ik zelf het nieuwe behang gekocht.
nu is de muur voor de tweede keer vochtig en heeft de woningbouw de behang eraf gehaald, nu wil ik graag dat ze dit gaan vergoeden aangezien de vochtige muur niet mijn schuld is maar dat van de woningbouw..
woningbouw geeft aan hier niet aan mee te werken dus houd het verhaal op, ook is nog steeds de oorzaak van de vochtige muur nog niet ondekt.
wie kan mij helpen wat ik in dit geval het beste kan doen aangezien ik nu met een kale vochtige muur zit en graag beide dingen opgelost wilt hebben.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.