BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Veghel Sanitair, op zoek naar lotgenoten

Bijdrage door gebruiker
05-07-2007
10 reacties

Een aantal jaren geleden stond in deze rubriek het verhaal van dhr. Groenen over zijn slechte ervaringen met Veghel Sanitair. Ons verhaal is grotendeels identiek aan dat van dhr. Groenen.

Wij willen graag van Veghel Sanitair af, omdat hij ons slecht geadviseerd heeft. We zijn uiteindelijk naar een klusbedrijf en naar Plieger geweest om te komen tot een goed advies. Dit is natuurlijk van den zotte!!! Je gaat juist naar een sanitair specialist voor het advies.

Voor [edit. redactie - naam verwijderd] van Veghel Sanitair gaat het er alleen om, dat er getekend wordt op zijn voorlopige offerte, die op het moment dat je er van af wilt, niet meer zo voorlopig blijkt te zijn. Je moet namelijk 20% van de richtprijs van deze voorlopige offerte als boete betalen als je er alsnog van af wilt.

Via dhr. Groenen begrijp ik, dat [edit. redactie - naam verwijderd] regelmatig bij de rechter zit met mensen die van hem af willen. Ook begrijp ik van hem, dat klanten met problemen achteraf gewoon niet geholpen worden.

Voordat ik verdere stappen zet richting [edit. redactie - naam verwijderd] zou ik graag in contact komen met lotgenoten, want die moeten er meerdere zijn. Misschien dat we samen een vuist kunnen maken tegen zijn praktijken.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.