bosch wil projectielicht vaatwasser langskomen en rekent €100 voorrijdkosten. zonder enig onderzoek moet ik die sowieso betalen. Daarna zullen ze nog belijken of ik voor coulance regeling in aanmerking kom.
Dit euvel schijnt veelvuldig voor te komen als ik internet raadpleeg. Wat kan ik doen omdat ik voorrijdkosten nogal hoog vind gelet op wellicht eenvoudige klacht. projectie is onscherp en daardoor niet leesbaar.
De leverancier Bemmel en Kroon reageert nogal geirriteerd dat ik hen aansprkelijk stel voor goede afwikkeling en Bemmel en Kroon beweert dat Bosch uit coulance kan handelen. hun inzet is dus alleen bemiddeling.
In begin periode van vaatwasser is de voeding al vervangen door AJtech een bedrijf dat in opdracht van B&K ook de plaatsing heeft verzorgd. Bij projectielicht willen ze alleen maar terugvallen op Bosch.