BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Salontafel in aanbieding op internetsite

Bijdrage door gebruiker
31-08-2009
3 reacties

Hallo,

Ik heb een vraag en kan zelf niet aan de juiste info komen misschien dat jullie mij kunnen helpen.

Ik heb afgelopen vrijdag een salontafel gekocht bij de leenbakker. Nu zie ik op de site van de leenbakker dezelfde salontafel voor 40 euro goedkoper.

Nu vraag ik mij een aantal dingen af:- dienen ze in de winkel de producten voor dezelfde prijs aan te bieden als op de site en andersom?- de aanbieding is misschien wel ingegaan na mijn aankoop van afgelopen vrijdag kan ik het verschil terug vragen in de winkel? want de aankoop is in de winkel gedaan en de aanbieding staat in de webwinkel(heb nog niet na kunnen gaan of de aanbiedingook in de winkel is)

Groeten,

Tamara

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.