Nadat onze Siemens wasmachine het niet meer deed en geen foutmelding gaf. Heb ik de koolborstels vervangen. Deze waren versleten.
Toen we de machine weer aan deden, begon deze aan het programma, maar bleef hangen en deed niet wat deze moest doen.
Weer geen foutcode. Verschillende sites bezocht, reperateurs gebeld en ook Siemens. Maar je kan een machine niet resetten.
Wel op internet staan wat trucjes, die zouden kunnen werken. Bij ons niet. Het is raar dat zoiets niet kan, of toch wel.
Wat als die Siemens monteur was gekomen. Had het dan veel geld gekost of had de monteur wel een truckje.
We hebben een ander apparaat gekocht omdat de service zo goed is.Maar kloppen doet het niet.
We hebben de machine nog, omdat ik het vreemd vond dat deze het deed, voor het vervangen van de koolborstels.