BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hond laat veel en vreselijk stinkende winden

Bijdrage door gebruiker
01-07-2015
95 keer bekeken
33 reacties
Onze hond laat heel veel en vreselijk stinkende winden. Wij hebben hem bijna een jaar maar is eigenlijk vanaf de koop ziek geweest met kleine tussenpozen dat het goed ging. Lang hebben we gedacht dat het aan de medicijnen lag. Maar dat is nu af. Hij at bijna geen brokken totdat we ander namen en die schrokt hij onvoorstelbaar vlug naar binnen. Wel is hij 6 weken geleden gecastreerd.
Ik weet niet wat het is en ben dankbaar voor een goede reactie (die wellicht heel simpel is, maar waaraan wij niet denken).
Alvast heel hartelijk dank
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.