Op 8-6-2012 hebben wij onze keuken binnen van keuken concerent.
Met inbouw van whirlpool. Vaatwasser-afzuigkap -magnetron en kookplaat. Het volgende is nu mijn boven kasje is het fineer aan het bobbelen. de kasjes tussen mijn vaatwasser is het fineer aan het opzetten en mijn kasje naast mijn afzuigkap is het fineer ook aan het opzetten.
Ik heb dus keukenconcurent uit breda gebeld waar we de keuken hebben gekocht en ze zouden een montuur langs laten komen.
De montuur is vandaag op 18-11-2013 langs geweest en zij dit is vochtschade en wordt niet vergoed.
De kasjes bij mijn vaatwasser zou komen dat mijn vaatwasser stoom doorheen laat komen terwijl dat dat niet het geval is de vaatwasser sluit perfect. Het kasje naast mijn afzuigkap komt omdat mijn afzuigkap aan staat heel raar. En mijn boven kasje komt door mijn koffie zet apenraat terwijl ik die helemaal vooraan zet als we het gebruiken. Het komt er op neer dat ik niet kan koken niet kan koffie zetten en niet mijn vaatwasser kan gebruiken heb ik ook zo tegen de montuur gezegd en die zegt gewoon het val niet onder de garantie.
Ze zouden wel nieuwe kasjes kunnen bestellen en dan zou ik 300 euro moeten betalen. Hier ben ik niet mee Accord gegaan.