BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Contract Essent opzeggen bij verkoop woning

Bijdrage door gebruiker
24-09-2016
56 keer bekeken
7 reacties
Beste,

Vanwege de verkoop van ons huis en het tijdelijk huren van een huurhuis incl. gas en licht totdat onze nieuwbouwwoning klaar is, zijn wij genoodzaakt om ons contract met Essent voor een jaar stop te zetten. Echter, het vroegtijdig beeindigen van het contract, kost ons 200 euro. Alleen wanneer wij binnen 6 maanden wederom voor Essent kiezen, wordt deze boete kwijt gescholden, alleen duurt de bouw van ons huis minstens tot augustus volgend jaar. Essent wil hierin niet het contract door laten lopen.

Het komt er dus op neer dat wij voor een jaar geen gas en licht nodig zijn omdat wij geen huis hebben. We willen graag bij Essent blijven, maar Essent zegt dat dit onmogelijk is en wij daarom een boete van 200 euro krijgen. Is hier iets aan te doen? Het is niet zo dat wij dit bij het afsluiten van het contract hebben kunnen weten en kunnen er niets aan doen dat de verhuurder van het huis ook al een contract voor gas en licht heeft en anders voor een boete komt te staan.

Alvast dank voor uw reactie.

Vriendelijke groeten,

Xander Timmer
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.