BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wettelijke bedenktijd

Bijdrage door gebruiker
27-07-2021
131 keer bekeken
18 reacties
Kan iemand ons helpen:

Wij hebben een man in huis gehad ( op ons verzoek) die een offerte heeft gemaakt voor het plaatsen van een airco. Wij hebben de offerte getekend met daarbij wat mondelinge afspraken. Echt binnen 36 uur willen wij toch afzien van de offerte en het aanbod en hebben dit per mail in antwoord op de offerte laten weten.,

Nu moeten wij 50 % procent van de factuur betalen. het bedrijf beroept zich op maatwerk. Dit terwijl er met een natte vinger door het huis is gelopen, de man had niet eens zelf een rolmaat bij zicht. Er zou nog een pre montage plaats vinden zeiden ze om eea uit te meten.

Kan iemand mij vertelen of wij een sterkt punt hebben en dat wij idd zonder opgaven van reden deze offerte kunen annuleren? en zo ja...hoe moeten wij dat aanvliegen??

Gr Angelique
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.