BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Rente opgave bank en belastingaangifte

Bijdrage door gebruiker
22-03-2013
3 reacties
Ik hoop dat iemand mij antwoord kan geven. Bij de Belastingdiienst zijn ze hier nl. niet duidelijk over. Er zijn twee leendelen hypotheek. Een aflossingsvrije, een beleggingshypotheek. Als verrekende rente staat bij de belggingshypotheek een negatief bedrag en deze wordt voor de opgave van de rente-aftrek afgtrokken van de rente welke betaald wordt over de aflossingsvrije hypotheek.

Als ik de gegevens download met Digid dan wordt het negatiieve rentebedrag op de beleggingshypotheek gewoon aaangemerkt als bedrag voor de rente-aftrek. En dus opgeteld bij de rente van de andere lening.
Wat moet ik nu aangeven?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.