BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

PostNL aangetekende verzending

Bijdrage door gebruiker
08-04-2014
2 reacties
Goedendag,
Ik heb een tijdje geleden via postnl een aangetekende brief verstuurd. Deze is echter nooit aangekomen. Na de wettelijk aangegeven wachttijd heb ik contact opgenomen met PostNL. Deze gingen op onderzoek en vrij snel kreeg ik het antwoord... niet niet-heb niet-vul maar blaadje in voor 50euro retour.
Hier ga ik niet mee akkoord, de waarde van de brief is 500euro(heb betaling van de ander als bewijsstuk).
Ik dacht ik ga zelf erachteraan, dus bel de primera waar ik het posstuk heb verzonden. deze gaf aan dat de brief toch echt verstuurd is geworden(terwijl track & trace zegt dat hij niet verzonden is vanaf verzendlocatie).

Wat moet ik nu doen!?
Ik heb de brief verzonden en heb hier bewijs van, postnl en primera zegge; ik weet niet , heb niks en zoek t maar uit.
en de ontvanger heeft zijn brief niet ontvangen.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.