BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Notaris stuurt mijn afrekening ook naar makelaar

Bijdrage door gebruiker
01-12-2016
116 keer bekeken
6 reacties
Binnenkort wordt mijn woning overgedragen. Nu heeft de notaris via de mail de akte van levering, afrekening van mijn hypotheekverstrekker, rekening makelaar en uiteraard mijn algehele afrekening naar mij toegezonden. De afrekening is in orde daar heb ik dan ook geen probleem mee.

Echter heeft de notaris de makelaar via een CC ook deze mail met bijlage verzonden. Mijn afrekening van mijn hypotheekverstrekker en mijn algehele afrekening van koopsom minus de kosten zitten daar dus ook bij. Dit vind ik niet kunnen daar ik van mening ben dat een makelaar niet hoeft te weten waar en hoe hoog de hypotheek was. Dit vind ik nogal privacygevoelige info die dus alleen voor mij bestemd is.

Is het gebruikelijk om de algehele afrekening van de verkoop ook door te sturen naar de makelaar?




Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.