BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Nederlandse belastingbetaler, wonende in het buitenland

Bijdrage door gebruiker
04-09-2022
16 reacties
Ik ben Nederlander en woon in Duitsland. Ik betaal mijn belasting in Nederland en via deze belasting wordt er kijk- en luistergeld ingehouden. Ik moet echter ook in Duitsland kijk- en luistergeld betalen. Vind dat niet eerlijk! Het tweede punt is dat ik ook niet in aanmerking kom voor de energietoeslagen die nu uitgedeeld worden, omdat ik niet in een Nederlandse gemeente woon. Ook in Duitsland krijg ik geen energiebijdrage daar ik in Duitsland geen inkomsten heb. Het derde punt is dat de ING bank € 2,- per maand extra aan kosten in rekening brengt omdat ik in het buitenland woon. Zij doen hier niets extra´s voor want ikdoe online bankieren, alles gaat dus via de computer en of ik dat vanuit Nederland doe of vanuit het buitenland maakt geen verschil.
Ik ben zeker niet de enige die met deze discriminerende, oneerlijke zaken, te maken heeft. Misschien kan Kassa iets voor deze mensen betekenen?
Ik hoop dat Kassa hier een keer aandacht aan kan geven.

Met vriendelijke groeten,

Arnaud Timmermans


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.