BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Incasso eindejaars staatsloterij mislukt door oud rekeningnummer.

Bijdrage door gebruiker
03-02-2025
146 keer bekeken
7 reacties

meteen na bestelling rekeningnummer gewijzigd. Ook gebeld,moest afwachten, mocht de incasso niet lukken dan heb je geen lot. Krijg toch betalingsverzoek per email met betaallink. Dat vind ik onvoorzichtig dus bel weer. Nee mevrouw u krijgt weer een email en als u daar niet op reageerd dan sturen wij u per post de betaal gegevens. Inmiddels aanmaning per email met betaallink. Er wordt overal gewaarschuwd omdat niet te doen. Weer gebeld mevrouw ik adviseer u toch echt om via de betaallink te betalen. U heeft nu toch met mij gesproken dus u weet dat het goed is ???

Ik wil graag de gegevens zodat ik een eigen overschrijving kan maken. Nee mevrouw dat doen wij niet. De post die u thuis krijgt bevat een qr code..

Ben ik nu echt verplicht om een betaallink of qr code te betalen met alle oplichtings praktijken die voor mij als leek niet zijn te controleren cq te verifiëren?

Meer over:

, , , ,
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.