Goededag,
Wat ik nou weer aan me fiets heb hangen, slaat alles.
Ik kom niet meer in de Apple store omdat er een 'afschrijvingen niet plaats heeft gevonden'.
Van Click and Buy krijg ik een mailtje dat het over 79CENT gaat.. Ja lees het nog maar een keer.. En in de Itunes store gaat het over 1,80 geloof ik voor een spelpakket van woordspele (De bekende kruiswoordpuzzles etc)
Nou kreeg ik daarop 15euro administratie kosten. Iets wat ik al totaal niet begrijp. Het zal ongetwijfeld in het reglement gestaan hebben, maar is er niet een plicht om EERST een betaling herinnering te sturen?
Het gaat over een betaling op 11-maart-2012 heel recent dus. Ik kan u mededelen dat er meer dan 20 euro op die dag erop heeft gestaan.
Nou heb ik met C&B gesproken (In het engels, al lastig zat) Maar omdat het op m'n meisje haar naam staat, moet zij het woord doen terwijl het op mijn rekening is.
Nou heb ik de app store al gemaild en hoop snel op reactie en morgen nog maar even de ING bellen.
Mocht dit nou allemaal niet werken, welke procedures kan ik dan volgen?
Bankafschiften tonen, laten zien dat er geld op stond.
ING verantwoordelijk stellen?
Apple ?
Ik ben helaas me inlog codes kwijt van Click&Buy kwijt, daarom belde ik ze.. Maar gewoon geen response.
Ik hoor het graag van jullie, en misschien moet kassa hier tijd aan gaan besteden zie op meerdere fora's dat het een probleem is.
Groetjes,
Patrick