BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

bijkomende kosten loonbeslag

Bijdrage door gebruiker
08-04-2009
4 reacties

Als gevolg van mijn echtscheiding ben ik in financiële moeilijkheden gekomen waardoor er een achterstand in de hypotheek (ca 7000 euro) is ontstaan. Hierdoor is er loonbeslag gelegd. Inmiddels (15 december 2008)is het huis verkocht en daarmee ook de hypotheek achterstand ingelost. Helaasliep het loonbeslag door, omdat ook de kosten (ca 5000 euro)die het loonbeslag met zich meebracht betaald moesten worden.

Kan iemand mij uitleggen waarom deze kosten (5000 euro) zo buitensporig hoog moeten zijn. Of zou er hier sprake kunnen zijn van een fout?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.