BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

wat mag ik verwachten van mijn verzekering

Bijdrage door gebruiker
18-10-2015
18 reacties
Onlangs kwamen wij terug van een weekendje weg, en vonden tot onze verbazing de tegels van de badkamer op de grond, wij hadden geen indicatie waardoor het kwam. De verzekering gebeld en deze stuurde iemand langs, deze dacht dat het aan slechte kitnaden onder de facetten van de kraan kwam, dus niet verzekerd, hij haalde veel tegels van de wand en gaf als advies het te laten drogen, en te kijken of de muur onder de kraan nat bleef, dan kon het een lekkage zijn, na 2 dagen zagen wij dat er op een plek vlak bij de kraan erg vochtig bleef, dus toch lekkage denken wij

De muur is bijna tegelvrij en de tegels die er zaten zijn niet meer te verkrijgen, de hele badkamer is met deze tegels betegeld. tevens zal waarschijnlijk het bad eruit gehaald moeten worden om te kijken wat de schade is.

wat zal de verzekering mij vergoeden?
ik weet heus wel dat niet de hele badkamer vergoed word, maar wat moet ik met verschillend betegelde muren,
en bad, die is zelfs met die tegels betegeld ;-)

wat krijg ik redelijkerwijs vergoed. of ben ik de sjaak
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.