BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ongevallenverzekering door ING opgezegd, nu ik vorig jaar 65 ben geworden!

Bijdrage door gebruiker
09-06-2017
208 keer bekeken
28 reacties
Kreeg een brief over de ongevallenverzekering, die ik van het begin in zijn bestaan ( toen nog postbank ) heb gehad.
De ING schreef: "Wij hebben Uw ING ongevallenverzekering per 01-07-2017 beëindigd. In het afgelopen jaar bent U 65 jaar geworden. Dat betekent, dat U niet meer verzekerd bent vanaf 01-07-2017."
Nu ik zo oud en breekbaar ben en gemakkelijker uit elkaar val en wellicht ook meer ongelukken maak, is dit natuurlijk logisch! Of toch niet? Is dit een vorm van discriminatie?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.