BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Geen garantie zonder bon bij de AH

Bijdrage door gebruiker
01-04-2021
55 keer bekeken
18 reacties
Afgelopen november heb ik bij de Albert Heijn in Emmen een philips espresso machine gekocht. Deze geeft compleet geen koffie meer. Hij sist alleen nog wat. Door een verhuizing is de bon helaas verdwenen.

Contact opgenomen met AH en daar krijg je te horen dat via hun geen garantie meer te verhalen valt omdat ik het aankoopsbewijs niet heb. Ik kan wel een bankafschrift laten zien maar dat moet ik maar via Philips regelen.

Hoe zit dit in elkaar? Ik snap dat het lastig is zonder bon maar AH is toch de verkopende partij waardoor ik toch bij hun moet zijn en niet bij Philips?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.