BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Belachelijk voorstel van Univé naar brand daar plukt alleen Univé de vruchten van.

Bijdrage door gebruiker
13-03-2013
12 reacties
Mijn klacht is het volgende, sinds eind vorige jaar heb ik mijn bedrijf laten verzekeren bij Univé mkb Markelo, ik heb een winkel in allerlei huishoudelijke apparaten en kleding. Rond de kerst ontstaat er door een gesprongen leiding in het appartement boven mijn winkel een waterschade in mijn winkel met als gevolg een schade post van €.12.500,00 deze schade werd door Univé netje's afgehandeld deze schade was overigens door Univé verhaalbaar op de eigenaar van het appartement. In de nacht van 14 op 15 januari ontstaat er brand in de winkel met als gevolg dat de winkel total los is, de schade wordt door Lenkeek (expertise bureau) in kaart gebracht en begroot op circa 100.000 euro inmiddels krijg ik een brief van Univé dat op de polis die ik ondertekend heb als directeur van mijn bedrijf ik zou verzwegen hebben dat ik al eerder een brand heb gehad, en dat ik waarschijnlijk de schade niet uitgekeerd krijg, sterker nog ook die 12.500 euro waterschade werd teruggedraaid maar ik kreeg nog een kans door mijn polis toe te lichten aan een tactisch onderzoeker van Univé.
Na een afspraak gemaakt te hebben met ene [edit redactie - naam verwijderd] heb ik mijn verhaal gedaan, met in het kort als volgt verklaard, dat op het moment dat ik de polis afsloot bij Univé heb ik aan de medewerker van de buitendienst gevraagd of ik voor mijn bedrijf een zogeheten CV ook mijn privé zaken moest vermelden daar ik in het verleden een woningbrand heb gehad, hij gaf mij als antwoord dat het hier een bedrijf betreft die nog geen verleden heeft van 5 jaar dus kan je die vraag onmogelijk in vullen en je bedrijf staat los van je privé dus zo heb ik het ook gelezen en ingevuld komt bij dat de polis op naam staat van mijn CV en ik deze als directeur van de CV heb ondertekend.
Deze verklaring is opgestuurd naar Univé en in behandeling bij ene [edit redactie] en [edit redactie - naam verwijderd] (hoofd van Univé oost) en deze [edit redactie - naam verwijderd] kwam met het volgende voorstel, ter finale kwijting bied hij mij 10.000 euro en die 12.500 euro mocht ik dan ook houden. Ik heb dit afgeslagen want het is te gek voor woorden dat iemand zo over een zaak kan beslis ik kan mij zelfs niet voorstellen dat men wil onderhandelen als je beweert geen winstoogmerk te hebben dit is gewoon iemand willens en wetens kapot maken, ik heb mij verzekerd om bij schade uitgekeerd te krijgen ik betaal netjes mijn premie en eerst wel een schade uitkeren want die is verhaalbaar, en nu moeten ze zelf betalen en dan krijg je een minimaal bedrag het geld hier weer zoals ik al vaker heb gehoord de kracht van de langste adem en spijtig genoeg heb ik die niet financieel Univé ([edit redactie - naam verwijderd]) heeft dat wel want daar plukt hij dus zelf de vruchten van en ik dacht nog wel dat ze geen winstoogmerk hadden. Mijn hele hebben en houden had ik in de winkel gestoken en dankzij [edit redactie - naam verwijderd] (Univé) ga ik recht op een faillissement aan als er niks gebeurd, [edit redactie - naam verwijderd] bedankt.
Gewenste oplossing
Uitbetaling van hetgeen waar ik recht op heb.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.