Hallo,
Ik heb een autoverzekering bij een grote Nederlandse verzekeraar. Nu wordt ik uitgezonden voor maximaal 1 jaar door mijn werkgever naar het buitenland (Noorwegen). Aangezien ik Noors ingezetene zal zijn heeft mijn verzekeraar aangegeven dat ik mijn nederlandse auto niet bij hun kan blijven verzekeren. Ze geven aan dat ik in Noorwegen een autoverzekering moet zoeken.
Nu heb ik de 5 grootste Noorse autoverzekeraars al gebeld en die geven aan geen verzekering af te sluiten op een buitenlandse auto. Zij wijzen naar de Nederlandse verzekeraar, ook al heb ik bij Noorse wet toestemming om 1 jaar op NL kentekens rond te rijden.
Invoer is ook geen optie aangezien dit zo'n 3000 Euro aan heffingen kost, teveel geld voor 1 jaar. Ik val dus tussen wal en schip.
Wie weet er een Nederlandse, of Noorse, verzekeraar die mijn auto wil verzekeren in mijn situatie?
Mvg,
Jeroen