BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Xs4all/ Formule 1

Bijdrage door gebruiker
24-03-2018
7 reacties
Wie heeft hier ook last van. Wij hebben een xs4all abonnement, maar nu willen we Formule 1 kijken via Xs4all. Maar er is een storing bij Xs4all die voor mij deze zenderpakket niet kan aan zetten. Ik heb maandag 19 maart dit aangevraagd via de telefoon en ook nog gekeken via internet maar het is niet mogelijk om deze aan te zetten voor 25 maart jl. Wie heeft hier nog meer last van? Want ik ga nu twijfelen of Xs4all wel de beste Provider is viade consumentenbond.
Xs4all is al de duurste provider en we hebben geen problemen gehad in de loop der jaren maar nu gaan we twijfelen. Wie is hier ook de dupe van?

Groet, Rita
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.