BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Weg met de BTW actie Mediamarkt

Bijdrage door gebruiker
28-01-2013
11 reacties
Onlangs was de actie bij de mediamarkt. Haal je voordeel, alles nu zonder BTW. Wat ze er niet bij zeggen is dat prijzen veelal hoger zijn, dan de week ervoor.
Voorbeeld : Router kost overal 70 euro. Maar tijdens de actie week opeens 98.99 bij mediamarkt. Met "zonder BTW" is dat 82 euro. 12 euro duurder dus.
Vandaag kijk ik op de mediamarkt site om mijn vermoeden te checken... en jawel. Hij is weer de normale prijs van 69.99 euro.!! heb je dus vorige week gekocht.. heb je 12 euro te veel betaald! Dat is toch gewoon consumentenbedrog?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.