BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Volautomatische koffiemachine van Delonghi

Bijdrage door gebruiker
06-03-2010
1 reactie
Hallo,

Wij hebben 1,5 jaar geleden een volautomatische koffiemachine gekocht waarmee we een heerlijke cappuccino konden zetten tenminste als hij het doet.
1 jaar geleden gaf hij geen melk meer dus Delonghi gebeld,ze zouden langs komen na 1,5 maand pas vanwege de drukte.
Na 1 maand ging hij het weer doen dus we hebben die afspraak afgebeld,nu ging hij 2 maanden geleden weer weigeren dus maar weer gebeld,nu werden we niet zo goed geholpen,ze zeiden dat het aan de deksel lag en we die zelf moesten kopen omdat het een onderdeel was dus geen garantie,raar toch,het is een apparaat van € 650,00 daar hoor je denk ik toch wel langer mee te doen ???
We worden bij de leverancier ( warenhuis.nl en bij Delonghi )niet geholpen.
Kan dit zomaar ?? Ik vind dat de deksel toch bij het apparaat hoort dus ook onder de garantie moet vallen ? Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.

mvg

Anita Alberts
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.