BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Foto´s bekeken in ontwikkelcentrale?

Bijdrage door gebruiker
21-11-2005
7 reacties

Al jarenlang breng ik mijn fotorolletjes bij dezelfde fotozaak en laat ik m´n foto´s dubbel printen.

Onlangs bracht ik weer een rolletje vakantiefoto´s weg. Toen ik die ophaalde, bleek een aantal foto´s wel 3, 4 of 5 keer afgedrukt te zijn en wel precies een aantal foto´s, die ik van m´n vrouw had genomen in de slaapkamer (in lingerie).

Ik ging ervan uit dat ontwikkelcentrales geheel geautomatiseerd werken, maar kennelijk hebben mensen in de ontwikkelcentrale toch defoto´s bekekenen er extra afdrukken van gemaakt!Hoe kan ik achterhalen wie dat geweest is en waar die afdrukken zijn gebleven? Hebben meer mensen soortgelijke ervaringen? En bestaat er een instantie waar ikdaarover een klacht kan indiene?

Pieter12

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.